KOSMETIKA MISSHA


Korejská kosmetika Missha se neřídí zaběhlým stereotypním myšlením, ale vychází z přesvědčení, že péče o pleť musí být dostupná pro všechny, a to v nejvyšší kvalitě. Skutečná hodnota kosmetického výrobku spočívá v jeho obsahu, nikoli ve vnějším obalu a množství vynaložených prostředků na reklamu. Cílem kosmetiky Missha je sloužit zákazníkům prostřednictvím produktů složených z unikátních ingrediencí s použitím originálních přírodních látek. Všechny tyto produkty ve spojení s východními tradicemi a novými technologiemi přináší zákazníkům zcela ojedinělou možnost péče o pleť, vlasy a nehty a užití luxusní dekorativní kosmetiky včetně parfémů.

Card image cap

8809581456013

MISSHA Phytochemical Skin Supplement Sheet Mask (Lycophene/Peeling Tone Up) - rozjasňující jednorázová pleťová maska 25ml

Rozjasňující jednorázová pleťová maska, která sjednocuje tón pleti a rozjasňuje pleť. Obsahuje lykopen, který obsahují červené potraviny (rajče, brusinky, granátové jablko). Extrakty tohoto ovoce odstraňují odumřelé kožní buňky a sjednocují tón pleti. Maska je vyrobena z mikrovlákna s fytochemickými látkami a dokonale přilne k pokožce. Díky masce je pleť jasná a vyživená. Maska je vhodná i pro citlivou pleť.